Altın Portakal’da Kırmızı Halı Geçişi

50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ünlüler kırmızı halıdan geçti.Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle düzenlenen 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin...

Altın Portakal’da Kırmızı Halı Geçişi
50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ünlüler kırmızı halıdan geçti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle düzenlenen 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi'ndeki kapanış ve ödül töreni kırmızı halı geçişleriyle başladı. Şıklıkta birbirleriyle yarışan ünlülerin kırmızı halıdan geçişleri, Antalyalılardan büyük alkış topladı. Geceye beyaz bir elbise içinde gelen Jüri Başkanı Türk Şoray, harika bir ortamın olduğunu belirterek, “Tüm gazetecileri Türk sinemasına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Çok heyecanlı bir gece benim için. Genç sinemacılar içinde önemli bir gece. Sorumluluk üstlendik jüri olarak. Eminim bir çok genç sinemacıyı mutlu edeceğiz. Zaten amacımız genç sinemacıların önünü açmaktır” dedi.

Ardından ünlü sanatçı Ahu Tuğba, ayağını sargılı şekilde koltuk değneği ile kırmızı halıya geldi. Kırmızı halı üzerinde bir süre yürüyen Tuğba, gazetecilere röportaj verdikten sonra arkadaşının kucağında salona girdi. Ahu Tuğba, festival açışında düştüğünü belirterek, “Bu ayakla nasıl izlenir film. Korteje katıldım. Halk için ordayım. Bizi bir yerlere getiren halk. Omuriliğim kırık bile olsa korteje gelirdim. Her anım hastane mahkeme bir şeyler oluyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48