Hisarcık Ak Parti'nin İlk Aday Adayı Mustafa Akın

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde belediye başkanlığı için ilk aday adaylığını açıklayan Mustafa Akın, AK Parti aday adaylığı için resmen müracaat etti.Mustafa Akın, aday adaylığı resmi müracaatı için kalabalık bir taraftar topluluğuyla...

Hisarcık Ak Parti'nin İlk Aday Adayı Mustafa Akın
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde belediye başkanlığı için ilk aday adaylığını açıklayan Mustafa Akın, AK Parti aday adaylığı için resmen müracaat etti.

Mustafa Akın, aday adaylığı resmi müracaatı için kalabalık bir taraftar topluluğuyla Ak Parti Hisarcık İlçe Başkanlığına geldi. Akın burada yaptığı konuşmada Hisarcık ve köylerinde yaşayan vatandaşların talep ve beklentilerinin kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yaparak,” Bizler bu talep ve beklentiler doğrultusunda hareket etmek için bu hizmete talip olduk. Bizlerde ben değil, biz kavramı mevcuttur. Aklın, akıldan üstün olduğuna inanıyoruz. Ekip çalışması bizim için çok önemlidir. Biz ilçemizi iktidar gücüyle birleştirmek istiyoruz. Bu tabi ki kolay olmayacak. Bu gücü birleştirmede ve sıkıntılı zamanlarımızda bizlere destek verecek olan vatandaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. İktidarın gücünü, AK Parti'nin gücünü, hizmet anlayışını, hep birlikte ilçemizde sergilemek istiyoruz. Bunun içinde tek bir şeye ihtiyacımız var çok çalışmak. Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’ın söylediği gibi, ''millete efendilik yoktur, hizmet vardır. Biz bu milletin hizmetkârıyız..” Rabbim bize sağlık vermiş, akıl vermiş, kabiliyet vermiş, mal mülk vermiş, bunları Allahın izniyle birazda Hisarcığımız için kullanmak istiyoruz. Hizmete talibiz. 2014 yerel seçimlerinde Hisarcık Belediye Başkanlığı gibi şerefli ve onurlu bir göreve talibim. Bunun sonsuz iftiharını yaşamaktayım. bu süreçte bizlere destek veren veya vermeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 30 Mart 2014 günü yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partimizden Hisarcık Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaatımı yapıyorum. Bu yarışta olacak diğer aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim. Bu süreçte yoğun çalışma yapacak olan İlçe Başkanımız Sayın Fatih Çalışkan ve yönetimine şimdiden teşekkür ederim. Aday adaylığımın ilçemize ve halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Başvuru dosyasını kabul eden Ak Parti Hisarcık İlçe Halkla İlişkiler Başkanı Sadettin Atasever, "Mustafa Akın’ın Belediye Başkanlığı aday adaylığının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şu ana kadar partimize aday adaylığı müracaatı hiç yapılmadı. Bu ilçeye AK Partiden tek aday olacak. Birden fazla aday adayı olması durumunda eğer Ankara’dan gelen isim kendisi olmazsa, bu Mustafa arkadaşta olur, bir başkası da olur. Benim ismim gelmedi diye darılma ve tavır koyma yok. Hisarcık adayı kim olursa herkes o aday için çalışacak. Çünkü ilçemizin bir kez daha muhalefetten belediye başkanı seçme hakkı ve şansı yok. Bu memlekette AK Parti yüzde 50 oy alıyorsa biz de AK Parti adayını seçmek için elimizden geleni yapacağız. Ben Mustafa arkadaşımızın aday olmazsa tavır yapacağına inanmıyorum yapmaz da. Bu düşüncede olmamız lazım. Biz hepimiz bu memleket için çalışacağız” İfadelerini kullandı.

Daha sonra söz alan Hisarcık Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akın,” Aday kim çıkarsa çıksın, ben ve ekibim arkasında olacağız. Burada bunun sözünü veriyorum. İz bölmeye değil, birleştirmeye geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde Hisarcık için elimizden geleni yapmaya hazırız.

MUSTAFA AKIN'IN BİYOGRAFİSİ

AK Parti Hisarcık aday adayı Mustafa Akın, 1970 tarihinde, Hisarcık’ doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Hisarcık' ta bitirdi. Yüksek öğrenimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamladı. 1998 Yılına kadar ticari faaliyetler sürdürdü. 1998 yılında Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğünde, Koruma ve güvenlik görevlisi olarak göreve başladı. Zaman içerisinde, kurumda büro memurluğu, ardından iç hizmet birim sorumlusu görevlerinde bulundu. Akın, evli ve iki çocuk babası.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48