Güral Sapanca, Türkiye'nin En Başarılı Sağlık Ve Doğa Turizmi İşletmesi Seçildi

Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle gerçekleşen “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013” araştırmasının sonuçlarına göre, NG Güral Sapanca iki kategoride birincilik, bir kategoride ise ikincilik ödülünü kazandı....

Güral Sapanca, Türkiye'nin En Başarılı Sağlık Ve Doğa Turizmi İşletmesi Seçildi
Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle gerçekleşen “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013” araştırmasının sonuçlarına göre, NG Güral Sapanca iki kategoride birincilik, bir kategoride ise ikincilik ödülünü kazandı. Doğa Turizmi İşletmeleri ve Sağlık Turizmi İşletmeleri kategorilerinde birincilik, Kongre Otelleri Kategorisi’nde ise ikincilik ödülü NG Güral Sapanca’ya verildi.

En başarılı turizm yatırımlarının belirlendiği, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen, “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013” araştırmasının sonuçlarına göre NG Güral Sapanca, 3 ödüle birden layık görüldü. NG Güral Sapanca, Doğa Turizmi İşletmeleri ve Sağlık Turizmi İşletmeleri adlı iki farklı kategoride birincilik, Kongre Otelleri Kategorisi’nde ise ikincilik ödülünü kazandı.

Sonuçlar, düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle gerçekleşen araştırmanın ödül töreninde NG Güral Sapanca’nın ödüllerini NG Hotels ve Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48