Ak Partili Gençler Kahvaltıda Buluştu

Kütahya'nın Pazarlar ilçesindeki AK Partili gençler düzenlenen kahvaltıda buluştu.Kahvaltıya katılan Ak Parti Pazarlar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yüksel Akşen, birlik ve beraberliğin olduğu yerden güç ve muhabbet doğacağını belirtti....

Ak Partili Gençler Kahvaltıda Buluştu
Kütahya'nın Pazarlar ilçesindeki AK Partili gençler düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya katılan Ak Parti Pazarlar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yüksel Akşen, birlik ve beraberliğin olduğu yerden güç ve muhabbet doğacağını belirtti. Akşen, “Gençlere AK Parti hükümetinin hizmetlerini ve gelecek planlarını anlatıyoruz. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden yürüyen gençlerimiz değişime yön verecektir. Bizim hedefimiz ayrım gözetmeksizin bütün gençliğe ulaşmak ve icraatlarımızı onlara en güzel şekilde anlatmaktır. Bugüne kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Bu mücadele zor bir mücadeledir. Bu mücadelede fedakârlıklar olmasaydı, bugün bu noktaya gelemezdik. Bugün bu noktaya gelmemizde gençlerimizin öz verili, sabahlara kadar çalışmaları önemli rol oynamıştır” dedi.

Ak Parti Pazarlar Gençlik Kolları Başkanı Akşen, “İlçemizde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin sorunlarını dinledik. Üniversite öğrencileri için yapılması gereken çalışmaların destekçisi olacağız. Ak Parti Gençlik Kolları olarak her zaman üniversite öğrencilerinin yanındayız. Başbakanımızın dediği gibi, okuyacak, düşünecek ve Türkiye'nin istikbaline taş koyacak, duvarlarını örecek, Türkiyemizi yeniden inşa etmede ter dökecek bir gençlik arıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48