Vali Erol’dan, Başkan Altay’a Ziyaret

Konya Valisi Muammer Erol, Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.Konya’nın her alanda gelişimi ve geleceğe hazırlanmasında birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine vurgu...

Vali Erol’dan, Başkan Altay’a Ziyaret
Konya Valisi Muammer Erol, Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.

Konya’nın her alanda gelişimi ve geleceğe hazırlanmasında birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine vurgu yapan Konya Valisi Muammer Erol, “Belediyelerimiz Konya için güzel çalışmalar yürütüyor. Konya Valiliği olarak Konya’nın kalkınması için her alanda belediyelerimize destek vermeye hazırız” dedi.

Vali Erol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Türkiye’nin 2023 hedeflerinde Konya’nın öncü şehir olması için ortak akıl ve işbirliği şehir adına başarıyı sağlayacaktır. Selçuklu Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir Konya için canla başla çalışıyoruz. Valiliğimizin de bizlere olan destekleri ile Konya’yı her alanda bir adım ileriye taşımanın gayret ve çabası içerisinde olacağız” diye konuştu.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Valisi Muammer Erol’a ziyaretin ardından üzerinde Selçuklu motiflerinin yer aldığı çini işlemeli tabak hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48