Başkan Köşker, Müsiad Başkanlarını Ağırladı

MÜSİAD’ın eski genel başkanları Ömer Bolat ve Ömer Cihad Vardan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Başkan Köşker konuk iş adamlarına, sanayi kenti Gebze hakkında bilgi verdi.MÜSİAD’ın eski genel başkanlarından...

Başkan Köşker, Müsiad Başkanlarını Ağırladı
MÜSİAD’ın eski genel başkanları Ömer Bolat ve Ömer Cihad Vardan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Başkan Köşker konuk iş adamlarına, sanayi kenti Gebze hakkında bilgi verdi.

MÜSİAD’ın eski genel başkanlarından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e ziyaret. Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin eski genel başkanları Ömer Bolat ve Ömer Cihad Vardan, Başkan Köşker’i makamında ziyaret etti. İş adamlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’nin sanayisi ve belediye çalışmaları hakkında konuklarına bilgi verdi. Başkan Köşker’e çalışmalarında başarılar dileyen eski genel başkanlar Bolat ve Vardan, Gebze’nin ülkenin önemli sanayi merkezi olduğunu dile getirdiler. Sanayinin kalbinin attığı Gebze hakkında Başkan Köşker ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını dile getiren MÜSİAD eski genel başkanları Bolat ve Vardan’ın ziyareti, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48