Başkan Karabacak’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak halkın Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.Başkan Karabacak mesajında Türk insanının zor şartlar altında verdiği mücadelenin tüm dünyaya...

Başkan Karabacak’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak halkın Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Başkan Karabacak mesajında Türk insanının zor şartlar altında verdiği mücadelenin tüm dünyaya örnek teşkil ettiğine vurgu yaptığı mesajında, “Zor şartlar altında vatan sevgisi ve bağımsızlık aşkıyla tüm zorlukları aşarak kurulan Türkiye Cumhuriyeti, zaman zaman bir takım iç ve dış mihrakların hedefi olmasına rağmen çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda önemli mesafeler kat etmiştir. Günümüzde gelinen noktada ekonomik, siyasi ve sosyal alanda büyük atılımlar gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti geride kalan 90 yılda hiç olmadığı kadar güçlü bir hale gelmiştir. Genelde olduğu gibi yerel anlamda da son yıllarda önemli bir kalkınma hamlesi gerçekleştiren ülkemizdeki bu gelişmelerden bölgemizde nasibini almış ve büyük projelerle birlikte Kocaeli ve Darıca ilçemiz büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Halkımızın daha iyi şartlarda yaşaması adına çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Kumandan Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48