Kırklareli Belediyesi'nden Bayram Çalışmaları

Kırklareli Belediyesi Kurban Bayramı çalışmalarına başladı. Belediyenin ilgili birimlerinin bayram günlerinde nöbetçi ekiplerle hizmet vermeye devam edeceği ve bayram öncesinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için denetimlerin...

Kırklareli Belediyesi'nden Bayram Çalışmaları
Kırklareli Belediyesi Kurban Bayramı çalışmalarına başladı. Belediyenin ilgili birimlerinin bayram günlerinde nöbetçi ekiplerle hizmet vermeye devam edeceği ve bayram öncesinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için denetimlerin devam ettirileceği bildirildi.

Kırklareli Belediyesi'nden yapılan açıklamada kurban kesiminin her sene olduğu gibi mezbahanın bulunduğu alanda yapılacağı kaydedildi. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Kırklareli’yi en hızlı şekilde Kurban Bayramı’na hazırladığı ifade edilen açıklamada rutin olarak yapılan temizlik çalışmalarını sıklaştıran Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Kurban Bayramı’nda çalışmalarına devam ederek vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek adına mesai yapacakları belirtildi.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, “Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en güzel şekilde geçirebilmeleri adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Gerek Zabıta Müdürlüğü gerek Temizlik İşleri Müdürlüğü personelim vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu Kurban Bayramı geçirmeleri adına çalışmalarına titizlik ile devam ediyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48