“amatör Spor Haftası” Kutlanmaya Başlandı

Kırklareli’de Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.Düzenli fiziksel aktive alışkanlığının özendirilmesi amacı ile 30 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle Kırklareli’de...

“amatör Spor Haftası” Kutlanmaya Başlandı
Kırklareli’de Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.

Düzenli fiziksel aktive alışkanlığının özendirilmesi amacı ile 30 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle Kırklareli’de kutlanmaya başladı. Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Yıldız, 30 Eylül 6 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan Amatör Spor Haftası dolayısıyla çeşitli branşlarda etkinlikler düzenleneceğini söyledi.

Her yıl Ekim ayının ilk haftasının “Amatör Spor Haftası olarak kutlayacaklarını belirten Yıldız, “Bu hafta kapsamında Kırklareli’de değişik faaliyetler yapacağız. Bu faaliyetlerin başlangıcı olarak bir yürüyüş düzenledik. Yürüyüş düzenlememizdeki amacımız bu haftayı vatandaşlara tanıtmak ve yürüyüşün hayatımızda ki önemine dikkat çekmek” dedi.

Kırklareli Kapalı Spor Salonun önünden başlayan yürüyüş İstasyon Cadddesi, Fevzi Çakmak Bulvarı , Mustafa Kemal Bulvarı, Karaumur Caddesi, 100. Yıl Caddesi , İstasyon Caddesi Güzargahı takip edilerek Kırklareli Spor Salonu önünde sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48