Sgk’dan Bilgilendirme Toplantısı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) yönetimine yeni teşvik ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.SGK İl Müdürlüğü tarafından KİTSO toplantı salonunda KİTSO Başkan Mehmet...

Sgk’dan Bilgilendirme Toplantısı
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) yönetimine yeni teşvik ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

SGK İl Müdürlüğü tarafından KİTSO toplantı salonunda KİTSO Başkan Mehmet Erdal Öndeş, KİTSO Meclis Başkanı Mehmet Özçiloğlu ve üyelerin yoğun olarak katıldığı bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan SGK Kilis İl Müdürü Feyzullah Bayındırlı, değişen Sosyal Güvenlik uygulamaları ve ilde uygulanan teşvikler konusunda bilgi verdi.

Kilis’te uygulanmakta olan 5 çeşit teşvikten bahseden Bayındırlı, işverenlerin bilinçlendirilmesi gerekliliğinin altını önemle çizdi.

İl Müdürü ve personelinin yaptığı bilgisayar destekli sunumun çok başarılı olduğunu belirten KİTSO Meclis Başkanı Mehmet Özçiloğlu, bu tür toplantılardan duydukları memnuniyeti dile getirerek bütün katılımcılara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER