Müsiad'dan 'paket'e Destek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şube Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Başbakan Erdoğan’ın kamuoyu ile paylaştığı Demokratikleşme Paketi'ni desteklediklerini bildirdi.Çolakbayrakdar, yaptığı açıklamada, ''MÜSİAD...

Müsiad'dan 'paket'e Destek
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şube Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Başbakan Erdoğan’ın kamuoyu ile paylaştığı Demokratikleşme Paketi'ni desteklediklerini bildirdi.

Çolakbayrakdar, yaptığı açıklamada, ''MÜSİAD olarak her platformda demokratikleşmeye önem verdiğimizi ve daha özgürlükçü bir demokrasiye ihtiyacımız olduğunu vurguladık. İş dünyası olarak ekonomideki hedeflerimize ulaşırken de demokratikleşme sürecinde atılacak her türlü adımın faydalarını göreceğimize inanıyoruz. Ülkemize yıllardır sorun teşkil eden konularda Hükümetimizin yaptığı çalışmaları demokratikleşme yolunda atılan bir adım olarak görüyor ve takdir ediyoruz. Özgürlüklerin teminat altına alınması, ülkemize yeni ufuklar açacak ve üst seviyelere taşıyacaktır. Süreç içerisinde de insanların demokrasiye olan bağlılığı artacaktır. Bu aşamada bize düşen sadece ekonomik kalkınma açısından değerlendirme yapmak değil, bütüncül bir gelişmenin yolunu açacak, Türkiye'yi prangalarından kurtaracak demokratik adımın arkasında durmaktır'' dedi.

MÜSİAD olarak, Demokratikleşme Paketi’nin ülkeye ve millete hayırlı olmasını temenni eden Çolakbayraktar, ''Türkiye'yi, her vatandaşının eşit ve özgür bireyler olarak huzur içinde yaşadığı, din, dil, ırk, siyasal görüş, yaşam biçimi ayrımı yapılmayan, huzur içinde bir ülke olma yolunda ilerleten her adımın arkasında olduğumuzu ifade ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48