Kocasinan Bayram Öncesi Personeli Sevindirdi

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Kurban Bayramı öncesi çalışanlar için; maaş, ücret, ikramiye, sosyal denge zammı ve kışlık kaban parası olarak toplam 1,7 milyon lira ödediklerini söyledi.19 yıldır çalışanların emeğinin karşılığını...

Kocasinan Bayram Öncesi Personeli Sevindirdi
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Kurban Bayramı öncesi çalışanlar için; maaş, ücret, ikramiye, sosyal denge zammı ve kışlık kaban parası olarak toplam 1,7 milyon lira ödediklerini söyledi.

19 yıldır çalışanların emeğinin karşılığını bir gün bile aksatmadan ödediklerini vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, "Personelimizin hak ettiği; maaş, ücret ve ikramiyelerini gününde ödüyoruz. Çalışanlarımız kesinlikle kimseye muhtaç olmasın; kurbanını rahatça kessin, bayram alışverişini sıkıntısız yapsın isterim. Bu nedenle memur, sözleşmeli ve işçi personelimizin maaş, ücret, ikramiye, sosyal denge zammı ve kışlık kaban parası olan 1 milyon 617 bin lirayı bayram öncesi hesaplarına yatırdık" dedi.

Başkan Bekir Yıldız, personelin imkanlarını sürekli daha da iyileştirip alnının teri kurumadan hakkını ödemeyi prensip edindiklerinin altını çizerek, “Hizmetin hızını, kalitesini ve çalışanların motivasyonunu artırmak için çalışanımızın alacağını eksiksiz ve gününde ödüyoruz. Hiçbir zaman işveren gibi hareket etmedik. İmkanlarımız ölçüsünde, yirmi yıla yaklaşan bir zaman diliminde paramızı dengeli bir biçimde harcarken çalışanımızdan tarafa biraz daha ağırlık verdik. Maaş ve ikramiyelerin Kurban Bayramı öncesi ödenmesi çalışanımızı da sevindirdi. Çalışan arkadaşlarım kafası rahat, huzurlu bir bayram yaşayacak. Tabiki esnafımız da, bu ödemelerden nasibini alacak. Güle güle harcasınlar. Bu vesileyle personelimizin ve ailelerinin Kurban Bayramını şimdiden tebrik ederim" diye konuştu.

Bayram öncesi 1,7 milyon lira maaş, ücret, ikramiye, sosyal denge zammı ve kışlık kaban parası hesabına yatan Kocasinan Belediyesi çalışanları da Başkan Bekir Yıldız’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER