Kayseri’deki Derneklerin Başkanları Kahvaltıda Buluştu

MAZLUMDER, KUDER, ASDER ve Verenel Derneği üyeleri kahvaltıda bir araya geldiler.MAZLUMDER Kayseri şubesinin geçmişten bugüne faaliyetlerinin anlatıldığı sine-vizyon gösteriminin yapıldığı toplantıda konuşan MAZLUMDER Kayseri şube başkanı...

Kayseri’deki Derneklerin Başkanları Kahvaltıda Buluştu
MAZLUMDER, KUDER, ASDER ve Verenel Derneği üyeleri kahvaltıda bir araya geldiler.

MAZLUMDER Kayseri şubesinin geçmişten bugüne faaliyetlerinin anlatıldığı sine-vizyon gösteriminin yapıldığı toplantıda konuşan MAZLUMDER Kayseri şube başkanı ve Kayseri Gönüllü Kültür Teşekkülleri sözcüsü Ahmet Taş, MAZLUMDER’in misyonu, üyelik, üyelik ve gönüllülüğün sorumlulukları ile MAZLUMDER Kayseri şubesinin bölgede ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Adaleti Savunanlar Derneği Kayseri Şubesi kurucu başkanı Doktor Kemal Mete Ankara’da devam eden 28 Şubat davası duruşmaları, mağdurların davaya olan ilgisizliğinden ve bu konuda yapılması gerekenlerden bahsederek MAZLUMDER üye dostlarından destek beklediğini bildirdi.

Verenel Derneği temsilcisi Ekrem Akoğlu ve Yardımeli Derneği temsilcisi Celil Tekcan derneklerinin yaptığı yurt içi ve yurt dışı yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) başkanı Mücahit Bulut’ta derneklerinin Kayseri’de yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler vererek gösterilen ilgiye teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48