Forum Kayseri'den Renkli Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Kayseri’nin merkezinde ziyaretçilerine alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu bu yıl farklı ve renkli etkinliklerle yaşadı.Forum Kayseri’de Cumhuriyetin 90. yıl kutlamaları kapsamında, Çanakkale...

Forum Kayseri'den Renkli Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Kayseri’nin merkezinde ziyaretçilerine alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu bu yıl farklı ve renkli etkinliklerle yaşadı.

Forum Kayseri’de Cumhuriyetin 90. yıl kutlamaları kapsamında, Çanakkale Zaferi ve Kurtuluş Savaşı’nın anlatıldığı soğuk heykel çalışması ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel olarak tasarlanan tiyatral ögeli canlı heykel çalışması yaklaşık 35 dakikalık periyotlar şeklinde Forum Kayseri’nin 3 farklı noktasında gerçekleştirildi. Kurtuluş mücadelesini donuk fakat anlamlı duruşlarla canlandıran heykellerin gösterisine ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Kutlamalar, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin hazırladığı ve Cumhuriyet’i anlatan resim ve fotoğraflardan oluşan sergi devam etti.

Cumhuriyet Bayramı için özel olarak hazırlanan soğuk heykel çalışması ve sergiyi yüzlerce kişi ziyaret ederek, Forum Kayseri’de Cumhuriyet coşkusuna ortak oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48