Byz Garage'da Otomobil Kazanma Şansı

BYZ Garage AVM'nin beklenen kampanyası, 14 Eylül Cumartesi günü başladı. Kampanya kapsamında bir kişiye 2013 model otomobil, bir kişiye LED TV, bir kişiye Buzdolabı, bir kişiye Çamaşır Makinesi, bir kişiye Bulaşık makinesi, bir kişiye...

Byz Garage'da Otomobil Kazanma Şansı
BYZ Garage AVM'nin beklenen kampanyası, 14 Eylül Cumartesi günü başladı. Kampanya kapsamında bir kişiye 2013 model otomobil, bir kişiye LED TV, bir kişiye Buzdolabı, bir kişiye Çamaşır Makinesi, bir kişiye Bulaşık makinesi, bir kişiye de Fırın hediye edilecek. Kampanya, 31 Aralık 2013'te sona erecek.

BYZ GARAGE Alışveriş ve Yaşam Merkezinin ‘Daha çok alışveriş, daha çok şans’ sloganıyla duyurduğu kampanyası 14 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da başladı. Kampanyaya katılmak için BYZ Garage’da bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde tek seferde 25 TL ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli olacak. Danışma noktasında fatura veya fişlerini işleten ziyaretçiler kampanyaya katılabilecek.

31 Aralık 2013’te sona erecek olan kampanyanın çekilişi 11 Ocak 2014’te Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak. Kazanan talihliler, 15 Ocak 2014 Çarşamba günü Zaman Gazetesi'nde duyurulacak. Ayrıca çekiliş sonuçları www.byzgarage.com.tr ve www.facebook.com/Byzgarage adresinde ilan edilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48