Kars Ülkü Ocakları’ndan “demokratik Paket” Tepkisi

Kars Ülkü Ocakları, yaptıkları basın açıklamasıyla ‘Demokratikleşme Paketi’ne tepki gösterdi.Kazımpaşa Caddesi üzerinde bulunan Ülkü Ocakları Başkanlığı Binası önünde toplanan ülkücüler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın...

Kars Ülkü Ocakları’ndan “demokratik Paket” Tepkisi
Kars Ülkü Ocakları, yaptıkları basın açıklamasıyla ‘Demokratikleşme Paketi’ne tepki gösterdi.

Kazımpaşa Caddesi üzerinde bulunan Ülkü Ocakları Başkanlığı Binası önünde toplanan ülkücüler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Demokratikleşme Paketi’ne tepki göstererek andımızı okudular.

Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel, “Türk yurdunda “Türk’üm” demenin suç haline dönüştüğü bu ihanet süreci, gün gelecek sahiplerinin başına çalınacaktır. Türklüğe ve Türk milletine yapılan bu saldırıların hesabı, asla mahşere kalmayacaktır. “Varlığını Türk’ün varlığına armağan eden” Türk milliyetçileri, bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de andımızı daha gür bir sesle okumaya devam edecektir” dedi.

Açıklamanın ardından bir öğrenci tarafından ‘Andımız’ okundu. Öğrencinin okuduğu ‘Andımıza’ Ocak Başkanı ve ülkücülerde eşlik etti. Yapılan basın açıklamasının ardından ülkücüler sessizce dağıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48