Ak Parti Kars Milletvekillerin Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ortak mesaj yayımladı.Milletvekilleri Kılıç ile Arslan yayımladıkları ortak mesajda, yeni bir anayasa yapma yolunda millet iradesinin...

Ak Parti Kars Milletvekillerin Cumhuriyet Bayramı Mesajı
AK Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ortak mesaj yayımladı.

Milletvekilleri Kılıç ile Arslan yayımladıkları ortak mesajda, yeni bir anayasa yapma yolunda millet iradesinin ortaya konulduğu bir ortamda kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın halk açısından ayrı bir önem taşıdığına dikkat çektiler.

Çağdaş ve evrensel değerler çerçevesinde hazırlayacakları bir anayasanın hem aziz milletin birbirine daha da kenetleyeceğini hem de cumhuriyetin temellerini çok daha sağlam, çok daha sarsılmaz bir hale getireceğini ifade eden AK Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan; yayımladıkları ortak mesajlarında şu ifadelere yer verdiler:

"Farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçıları olan bizler kardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenerek aydınlık yarınlarımızı hep birlikte kuracağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Cumhuriyetin ilanıyla birlikte ülkemiz kalkınma, ilerleme, modernleşme yolunda çok önemli adımlar atmış ve çağdaş dünyanın saygın bir üyesi haline gelmiştir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48