Sarıveliler’de Asfaltsız Yol Kalmayacak

Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, belediye olarak ilçelerinde asfaltsız yol bırakmayacaklarını söyledi.Mahalle ve Caddelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hayri Samur, stabilize olan...

Sarıveliler’de Asfaltsız Yol Kalmayacak
Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, belediye olarak ilçelerinde asfaltsız yol bırakmayacaklarını söyledi.

Mahalle ve Caddelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hayri Samur, stabilize olan yaklaşık 13 kilometrelik alt yapısı tamamlanan yolun asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Biz belediye olarak hemen her kulvarda Sarıveliler’i yaşanabilir bir ilçe haline getirmenin çaba ve gayreti içerisindeyiz. Belediye olarak Sarıveliler’de halkımızın huzur ve mutluluğu adına geliştirdiğimiz projelerimizi tek tek hayata geçirmek için yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyoruz. Yollarımızı güzelleştirme ve çevre düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz. Söz verdiğimiz gibi asfaltsız hiçbir yol kalmayacak. Bunu sözümüzü gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yürüttüğümüz hizmetlerimiz vatandaşlarımızın daha modern ve çağdaş yaşam alanlarında hayat sürebilmelerine katkı vermektir. Dolayısıyla belediye olarak vakti boşa geçirmemeye, özellikle asfalt, yol çalışmalarını tamamlamaya azami gayret gösterdik ve çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sarıveliler gelişmekte olan bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Belediye hizmetleriyle gelen bu gelişmişliği ve değişimi artık halkımız görmekteler. Sarıveliler’de hizmetlerimize bağlı olarak bir takdir sürecinin işlediğini görüyorum, hemşehrilerimin yüreğine sağlık. Sarıveliler’in insanı her alanda bir fazla hizmeti hak ettiğini biliyor ve heyecanımızın, çabamızın da bu yönde olduğunu ifade etmek istiyorum" dedi.

Sınırlı imkanları en verimli şekilde kullanarak ilçe halkına hizmet vermeye çalıştıklarını da kaydeden Başkan Samur, "Tüm çabamızla ilçemizin sorunlarının halledilmesi, huzuru ve refahı için çalışıyoruz. Yol yapım, kumlama, yenileme ve asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bize desteğini esirgemeyen dostlarımıza katkılarından dolayı teşekkür edip saygılar sunuyorum" diye konuştu.

650.000.00 TL maliyeti olan 13 kilometrelik yolun asfaltlanması Belediye Başkanı Hayri Samur’un bireysel girişimleri ile belediyeden bir kuruş para çıkmadan hibe kapsamında özel sektöre yaptırılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48