Karaman’da Zabıtadan Bayram Denetimi

Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, gıda üretimi yapan imalathaneler ile satış yerlerinde yaptığı denetimleri sıklaştırdı.Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar, huzurlu bir bayram geçirme...

Karaman’da Zabıtadan Bayram Denetimi
Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, gıda üretimi yapan imalathaneler ile satış yerlerinde yaptığı denetimleri sıklaştırdı.

Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar, huzurlu bir bayram geçirme temennisinde bulunarak, Kurban Bayramı öncesi halkın ağız tadı ve sağlığına hitap eden işletmelere yönelik denetimlerin arttığını ifade etti. Ünüvar, “Bilindiği üzere bayram öncesi tatlı, şeker ve pasta gibi imalathanelerde yoğunluk olmaktadır. Hemşehrilerimizin aldığı ürünlerin daha sağlıklı ve hijyenik şartlarda üretilmesini istiyoruz. Gıda denetimi konusundaki hassasiyetimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla zabıta ekiplerimiz, gıda üretimi yapan işletmelerin kullandıkları malzemeler, üretim yerlerinin hijyenik şartlara uygunluğu gibi konularda denetim yapıyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER