Maraş Köy Çiftliği 8. Şubesini açtı

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Tam Yöresel ve en Doğal Kahvaltılık ürünlerini, köylerden ve üreticinden aracısız olarak temin edip, müşterilerine kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunan Köy Çiftliği Firması 8. şubesini Hürriyet Mahallesinde açtı.

Köy Çiftliği
Maraş Köy Çiftliği 8. Şubesini açtı

Kahvaltı ve Yöresel ürünleri, Türkiye mizin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Doğal Kahvaltılık ürünleri, köylerden ve üreticinden aracısız olarak temin edip, müşterilerine Türk Kahvaltı Kültürüne uygun şekilde kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunan Köy Çiftliği Firması 8. şubesini Hürriyet Mahallesinde açtı. 

Yöresel ürünler ve Kahvaltı ürünlerinin binbir çeşitini barındıran yeni şubede, insanlar raflarlara bakmakta gözükünü alamıyorlar.

Köy Çiftliği SEO su Vahit KALAKENGER, yaptığı açıklamada; Hemşehrilerimize 1995 yılından bu yana, başta Doğal Kahvaltılık ürünleri olmak üzere, Türkiye mizin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Tam Yöresel ve en Doğal Kahvaltılık ürünlerini, köylümüzden ve üreticimizden aracısız olarak temin ederek, müşterilerimize Türk Kahvaltı Kültürüne uygun şekilde kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunduklarını,  müşterilerimizin bize verdiği güven, destek ve teveccühleri ile her geçen gün kurumsallaşarak büyüdüklerini ve 8. şubeyi açtıklarını ve halkımıza %100 doğal ve en iyi fiyat garantisi ile ucuz ürün satış hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti. 

Vahit KALAKENGER ayrıca; Köy Çiftliği markasının marka tescilli ürünleri olduğunu ve son zamanlarda Köy Çiftliği markamızın logosunu, ismini ve renklerini taklit ederek, aynı konsepte, yöresel ve kahvaltı adıyla işyerlerinin açıldığı müşahede ettiklerini, bu itibarla; firmalarının Köy Çiftliği markasıyla faliyet gösterdiğini, bu ismin dışında Köy Pazarı, Yöresel Çiftlik vb. logo, isim, ürün ve konsepteki taklit işyerleriyle ve buradan satılan ürünler ile herhangi bir bağlarının olmadığını belirttiler. 

Maraş Haber (Marashaber.com.tr)

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2022, 12:23

Maraş Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet KISA
Ahmet KISA - 2 ay Önce

Hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner39

banner48