Torbalı Chp’den 16 Sosyal Proje

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı üzerine açılan CHP Parti Okulu Türkiye genelinde birbirinden önemli sosyal projeler üretiyor. Torbalı’da da 4.eğitimini veren parti okulu bugüne kadar 16 adet sosyal proje üretti. Torbalı’da...

Torbalı Chp’den 16 Sosyal Proje
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı üzerine açılan CHP Parti Okulu Türkiye genelinde birbirinden önemli sosyal projeler üretiyor. Torbalı’da da 4.eğitimini veren parti okulu bugüne kadar 16 adet sosyal proje üretti. Torbalı’da hayata geçirilen projeler, diğer ilçelere örnek gösteriliyor. Türkiye genelinde en başarılı ilçeler sıralamasında Torbalı zirveyi zorlamaya devam ediyor.

CHP’DEN SEVGİ HER ENGELİ AŞAR PROJESİ

Üye Temel Siyasi Eğitimi adı altında bugüne kadar 4 eğitim veren CHP Parti Okulu, 6’şar kişiden oluşan ekipler halinde sosyal projeler üretiyor. Dün de parti danışmanı Av. Emel Tongabay denetiminde Osman Sargın, Yüksel Acar, Serhan Kesici, Emine Sabuncu, Yıldırım Baytekin ve Süleyman Toğrul oluşan ekip, “Sevgi her engeli aşar” projesi ile Torbalı’da yaşayan engelli vatandaşları ve ailelerini bir araya getirdi. CHP’nin engelli vatandaşa bakış açısını ortaya koymak amacıyla oluşturulan projeye engelli vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

UYGUR İLE AKPINAR ENGELLİ ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

Etkinlik kapsamında bir araya getirilen engelli vatandaşlar ve aileleri önce Engelsiz Yaşam Parkı’na oradan Masal Dünyası Parkına ve Beyaz Kafeye götürüldü. Eğlenceli bir gün geçiren Engelli Vatandaşlar, Beyaz Kafede yemek yedi. Hazırlanan etkinliğe Belediye Başkanı İsmail Uygur ve CHP İlçe Başkanı Faruk Akpınar da katıldı. CHP’li yöneticiler, engelli çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

DEMİRKAYA, “TORBALI, TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR MODEL”

Bugüne kadar 4 eğitim verildiğini ve 16 projenin hayata geçtiğini belirten Parti Eğitmeni Metin Demirkaya, “Torbalı’da birbirinden güzel projeler ürettik. Bugüne kadar 4 eğitimde toplam 16 proje hayata geçirdik. Torbalı’da hayata geçirdiğimiz projeleri diğer ilçelere örnek gösteriyoruz. Bu anlamda Torbalı, Türkiye genelinde en başarılı ilçelerden biri. Gerek parti ahlakı, gerek insana bakış açısıyla CHP Torbalı İlçe Örgütü iyi bir model oluşturmuş durumda” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48