Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler

Selçuk Ülkü Ocakları eski Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Üyesi Rahmetli Onbaşı Mehmet Turan’ın oğlu Durmuş Turan da evliler kervanına katıldı.Durmuş Turan ve Aylin Yeriş Selçuk Hitit Otel'de gerçekleştirilen...

Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler
Selçuk Ülkü Ocakları eski Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Üyesi Rahmetli Onbaşı Mehmet Turan’ın oğlu Durmuş Turan da evliler kervanına katıldı.

Durmuş Turan ve Aylin Yeriş Selçuk Hitit Otel'de gerçekleştirilen muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Ayşe-Davut Yeriş çiftinin kızları Aylin Yeriş ve Ayşe-Mehmet Turan (Onbaşı) çiftinin oğulları Durmuş Turan görkemli bir düğün töreni ile evliler kervanına katıldı. Aile büyükleri, düğüne katılan davetlileri kapıda karşıladı. Mutlulukları yüzlerine yansıyan yeni evli çift ilk danslarının ardından nikah törenleri için yerlerini aldı. Genç Çiftin Nikah şahitliklerini MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür ve Gamze Toptaş yaptı. Nikah töreninde şahitlerin huzurunda bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiçeği burnunda çift, törenin ardından tebrikleri kabul etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER