Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği'nden Öğrencilere Bayram Hediyesi

Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği başkanı Osman Boyacıoğlu nezaretinde diğer yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ödemiş Çapacızade İlkokulu öğrencilerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde 151 öğrenciye kıyafet yardımı ile sevindirdi.Ödemiş...

Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği'nden Öğrencilere Bayram Hediyesi
Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği başkanı Osman Boyacıoğlu nezaretinde diğer yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ödemiş Çapacızade İlkokulu öğrencilerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde 151 öğrenciye kıyafet yardımı ile sevindirdi.

Ödemiş Çapacızade İlkokulu'nda yapılan törende konuşan Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Osman Boyacıoğlu, "Ödemiş Fenerbahçeliler derneği olarak göreve geldiğimizden bu güne kadar okullara yönelik bu yardım kampanyasını sürdürüyoruz. Bu okulumuzdaki öğrencilerimizi sevindirdiğimiz için de mutluyuz" dedi.

ÖDEMİŞ KAYMAKAMI ABDULLAH DÖLEK ÖDEMİŞ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİMİNİ KUTLADI.

Ödemiş Fenerbahçeliler derneği nin bu anlamlı çalışmasını kutlayan ve bir konuşma yapan Ödemiş kaymakamı Abdullah Dölek de, "Bir Galatasaraylı olarak Ödemiş Fenerbahçeliler derneğinin değerli öğrencilerimize yönelik kıyafet yardımı çalışmasından dolayı kendilerini kutluyorum" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, Ödemiş kaymakamı Abdullah Dölek, Ödemiş İçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Ünlü, Ödemiş Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Osman Boyacıoğlu ve diğer yönetim kurulu üyeleri törenle 151 kıyafeti öğrencilere dağıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48