Chp Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Salih Erkek'ten Mustafa Balbay'a Kargo

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar Belediye Başkan aday adayı Salih Erkek, adaylığıyla ilgili hazırladığı tanıtım dosyasını tutuklu CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'a kargo ile gönderecek.Aynı zamanda Kadifekale Güzelleştirme...

Chp Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Salih Erkek'ten Mustafa Balbay'a Kargo
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar Belediye Başkan aday adayı Salih Erkek, adaylığıyla ilgili hazırladığı tanıtım dosyasını tutuklu CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'a kargo ile gönderecek.

Aynı zamanda Kadifekale Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı ve CHP Karabağlar Belediye Meclis Üyesi de olan Salih Erkek, aday adaylığı tanıtım dosyasını parti genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İzmir milletvekilleri, CHP İzmir il ve ilçe başkanlığı ile parti meclis üyelerine de sunacağını belirtterek, "Tutuklu vekilimiz Mustafa Balbay ve diğer mahkumların biran önce özgürlüklerine kavuşması ve adaletin tecelli etmesini diliyorum. Sayın Balbay'a da tanıtım dosyamı göndermek istedim. O fiziken tutuklu olabilir ancak her zaman bizim gönlümüzde" dedi.

ADAY GÖSTERİLİR GÖSTERİLMEZ BÜYÜK BİR ENERJİYLE İŞE KOYULACAĞIZ

Bir süre önce aday adaylığını Karabağlar'daki 57 muhtar ile sivil toplum kuruluşları, vakıf ve federasyon başkanlarının da katıldığı kahvaltıyla açıklayan Salih Erkek, "Başta Anadolu Birliği başkanı Sayın Koçali Al olmak üzere, 226 dernek, vakıf ve federasyon başkanları desteklerini açıkladı. Aday gösterilir gösterilmez büyük bir enerjiyle işe koyulacağız. Tüm stk temsilcileri 'Mazbatanı al, yanındayız. Oyumuz senin'dedi. Ayrıca Karabağlar'daki kanaat önderi büyüklerimiz de tüm desteklerini veriyor. Hepsine teşekkür ederiz. Aday gösterilmemiz durumunda Karabağlar'ın ilçe olması için nasıl 19 yıl mücadele ettiysem, ilçemizin daha modern ve yaşanabilir bir durumda olması için de tüm gücümle çalışacağım" dedi.

KARABAĞLAR İÇİN 19 YIL ÇALIŞTIM

Erkek, halen mahalle bazında ev toplantıları gerçekleştirdiğini, adaymış gibi çalışmayı sürdürdüğünü dile getirerek,

"Bir insan kolay kolay bir yere gelmez, gelsede pantolon, etek paçasını tutarak yağcılık, yağdanlık yaparak gelirler. Şahsımın geçmişi belli Karabağları ilçe yapmak adına 19 yılımı verdim. Kavacık Tırazlı köylerinin yollarını asfaltladım, lise, sağlık ocakları, cami yaptırdım. Mobilyacılar Sanayi Çarşısı'na çamurdan traktör girmezken asfaltlandırdım, engelli vatandaşlarımıza 10 yıl başkanlık yaptım, hala da yapmaya devam ediyorum. Tarihi bölgemiz olan Kadifekale'yi yeniden İzmir'e kazandırdık, iyi ve kötü günde insanların yanında yer aldık. Uyuşturucuya ve balık çiftliklerine karşı yıllarca mücadele verdim. Çalmadım, çırpmadım bu uğurda maddi varlığımın büyük bölümünü harcadım, harcamaya devam ediyorum. Din, dil, mezhep ayrımı yapmadan Allah'ın yarattığı her canlıyı yılan hariç hep kucakladım. Sevdim ayırmadım. Tüm bunları beni destekleyen, yanımda olan ekibimle yaptım. Destek veren herkese çok teşekkür eder, şükranlarımı arz ederim. Mahalleler bazında ev toplantıları yapıyorum; bu çalışmalarımı da çok yakında basınımızla paylaşacağım. Adam olmuş gibi çalışıyor sözüne katılıyorum tek eksiğim aileme zaman ayıramamam. İnşallah aday gösterilirsem Karabağlar ilçesini ve üç ilçemizi daha rahatlıkla kazandıracağım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48