Başkan Tartan, Minik Yüreklere Moral Verdi

Konak Belediye Başkanı Dr.Başkan Tartan, Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde minik yüreklere moral verdi.Başkan Dr.Hakan Tartan, bayram öncesi Behçet Uz Çocuk Hastanesi Lösemili çocukların eğitim gördüğü bölümleri ziyaret etti. Çocuklara...

Başkan Tartan, Minik Yüreklere Moral Verdi
Konak Belediye Başkanı Dr.Başkan Tartan, Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde minik yüreklere moral verdi.

Başkan Dr.Hakan Tartan, bayram öncesi Behçet Uz Çocuk Hastanesi Lösemili çocukların eğitim gördüğü bölümleri ziyaret etti. Çocuklara bayram armağanları veren Başkan Tartan, bölüme bir de bilgisayar sözü verdi. Bayramın, herkese umut sevgi ve sağlık getirmesini dileyen Başkan Tartan çocukların isteklerini dinledi, sohbet etti.

Bayramın herkes için olduğunu ama en çok çocukları sevindirdiğini söyleyen Başkan Tartan şöyle konuştu:

“Çocukluğumuzla ilgili aklımızda kalan en güzel anılar hep bayram günlerindendir. Yeni alınan ayakkabıyla, bayramlık elbiseyi başucuna koyup uyumak en tatlı heyecanlardandı. Evet bayram hepimize, ama en çok çocuklara. Ki burada tedavi gören çocuklarımız ilgiye, sevgiye, umuda en çok özlem duydukları günleri küçücük yürekleriyle yaşıyorlar. Önce çocukların, sonra herkesin bayramını kutluyor, hastanedeki çocuklarımız başta olmak üzere herkese sağlık getirmesini diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER