Ak Parti Urla'da Kadın Dayanışması

AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Özen Kızılırmak, Urla Kadın Kollarını ziyaret etti.Urla AK Parti İlçe binasında gerçekleşen ziyarette Kızılırmak Urla İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Görmen’den çalışmalar hakkında bilgi...

Ak Parti Urla'da Kadın Dayanışması
AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Özen Kızılırmak, Urla Kadın Kollarını ziyaret etti.

Urla AK Parti İlçe binasında gerçekleşen ziyarette Kızılırmak Urla İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Görmen’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kızılırmak konuşmasında; “Yerel seçimler vatandaşların yaşam standartlarını doğrudan etkiliyor. Amacımız AK Parti olarak her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerdeki vizyonumuzu Urla’ya da taşımaktır. Urla Kadın Kollarının çalışmalarından memnunuz. Urla için desteklerimiz her zaman sürecektir.” dedi.

Kızılırmak İl ve İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile Urla’da yaşlı ve hasta ziyaretlerinde bulundu.

Urla AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Görmen; “Yerel yönetimlerdeki düşük yaşam standartları başta kadınlarımız olmak üzere tüm Urlalıları olumsuz etkiliyor. Urlalı vatandaşlarımızla sürekli beraberiz. Onların yerel yönetimden kaynaklanan sorunlarını biliyoruz. AK Parti olarak amacımız bu sorunları sona erdirmek ve Urla’yı AK Belediyecilikle yönetmektir. Bu arada Bizleri her zaman destekleyen ve arkamızda duran İl Kadın Kolları Başkanımız Özen Kızılırmak’ a teşekkür ederim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER