Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu’ndan 29 Ekim Mesajı

Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bayram mesajı yayınladı.Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Cumhuriyetin her şeyini kaybetmiş...

Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu’ndan 29 Ekim Mesajı
Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bayram mesajı yayınladı.

Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Cumhuriyetin her şeyini kaybetmiş olan bir milletin, ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucu olduğunu belirten Başkan Emine Atasoy, “Yüce Türk milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışarak, Atatürk’ün ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır” dedi.

Başkan Atasoy, “Cumhuriyetimizin 90. yıldönümünde ülkemizin kurucusu büyük önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48