Personele Bayram Müjdesi

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Bankacılık Hizmetleri ve Promosyon İhalesi sonuçlandı.SDÜ personeline en yüksek promosyonu sağlamak üzere çabaladıklarını belirten SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'nun, Banka Promosyon İhalesi...

Personele Bayram Müjdesi
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Bankacılık Hizmetleri ve Promosyon İhalesi sonuçlandı.

SDÜ personeline en yüksek promosyonu sağlamak üzere çabaladıklarını belirten SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'nun, Banka Promosyon İhalesi sürecini bizzat takip ederek personelinin bugüne kadar en yüksek promosyon bedeli almasını sağladığı bildirildi.

Açık artırma yöntemiyle yapılan ihalede Halk Bankası A.Ş. kişi başına 2 bin 270 TL.’lik teklifle en yüksek teklifi verdi. Bu tutarın 2 bir TL’si 15 Kasım 2013 tarihinde nakit olarak maaş ile birlikte ödeneceği, 270 TL’sinin ise kredi kartına puan olarak yükleneceği açıklandı. Protokolün 4 yıl geçerli olacağı ifade edilirken, promosyon ücretinin, çalışılan süre ile orantılı olarak kabul edileceği, ayrılma halinde personelin çalışmadığı döneme ilişkin promosyon tutarının banka tarafından geri alınacağı kaydedildi.Ölüm ve emeklilik hallerinde ise bu tutarın geri alınmayacağı açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER