Isparta'da Protokol Bayramlaştı

Kurban Bayramı dolayısıyla Isparta'da protokol bayramlaşma töreni düzenledi.Barida Otel'deki törene Isparta Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın,...

Isparta'da Protokol Bayramlaştı
Kurban Bayramı dolayısıyla Isparta'da protokol bayramlaşma töreni düzenledi.

Barida Otel'deki törene Isparta Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kurutmaz, siyasi partiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Vali Vahdettin Özkan, katılımcıların tek tek bayramını kutladı. Özkan, verdiği bayram mesajında Isparta'daki bütün kurum temsilcilerinin bir arada olmasının kendisine bayramı katmerli bir şekilde teneffüs ettirdiğini söyledi.

Bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirten Özkan, şöyle konuştu: "Kurban bayramlarında satın alma gücü düşük insanlarımıza el birliği ile vatandaşlarımızın kamu ve özel kurum, kuruluşlarının koşturarak yardımcı olması dünyanın örnek alması gereken bir faaliyettir. Bu güzel icraatların, faaliyetlerin, geleneklerin, dini vecibelerin icrası bizim toplumsal yapımızın da aynı zamanda güvence mekanizması. Gelecek nesillere aktarılması en büyük zenginlik kaynağımızdır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48