Sınır Kapısında Polisten Bayram Süprizi

Reyhanlı Emniyet Müdürlüğü bağlı ekipler, Kurban Bayramı nedeniyle Cilvegözü sınır kapısında bekleyen tır sürücüleri ve sınır kapısından Türkiye'ye gelen Suriye vatandaşlarına çikolata ikram etti.Kurban Bayramı münasebetiyle...

Sınır Kapısında Polisten Bayram Süprizi
Reyhanlı Emniyet Müdürlüğü bağlı ekipler, Kurban Bayramı nedeniyle Cilvegözü sınır kapısında bekleyen tır sürücüleri ve sınır kapısından Türkiye'ye gelen Suriye vatandaşlarına çikolata ikram etti.

Kurban Bayramı münasebetiyle Cilvegözü sınır kapısının kapalı durumda bulunması sebebiyle evlerinden uzakta bayrama girecek olan tır sürücülerine polisler bayram süprizi yaptı.

Reyhanlı ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Cilvegözü sınır kapısında, evlerinden bayram geçirememenin üzüntüsünü yaşayan tır sürücülerine çikolata ikram edip bayramlarını kutlayarak bir süre dertleşti.

Emniyet müdürlüğü ekipleri aynı zamanda Cilvegözü sınır kapısından Türkiye'ye giriş yapan bazı Suriyeli ailelere de çikolata ikram etti.

Tır sürücüleri ve Suriyeli ailelere bayram çikolatası ikramı sırasında Reyhanlı Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan da yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48