YENİ YOLLAR AÇILIYOR

Kahramanmaraş Belediyesi il sınırları içerisindeki sorumluluğunda bulunan yol ağlarında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

YENİ YOLLAR AÇILIYOR

Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğü yetkilileri yağışlı havalarda yolların su tahliyesi için beton büz boru döşeme çalışmaları, asfalt hazırlığı için stabilize malzeme serimi gibi çalışmaların aralıksız olarak il genelinde devam ettiği bilgisini verdiler.


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğü il sınırları içerisindeki sorumluluğunda bulunan yol ağlarında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğü yetkilileri yaptığı açıklamada; Merkez ilçeler ile birlikte diğer ilçelerimizde de muhtarlardan ve vatandaşlardan gelen çeşitli yol yapımı taleplerinin kayıt altına alındığı, çok kısa sürede tespitlerin yapıldığı ve ihtiyaca göre yol tesviyesi, yeni yol açılması, yol genişletme çalışması, malzemeli yol bakımı, yol şarampol temizlikleri, yağışlı havalarda yolların su tahliyesi için beton büz boru döşeme çalışmaları, asfalt hazırlığı için stabilize malzeme serimi gibi çalışmaların aralıksız olarak il genelinde devam ettiği bilgisini verdiler.

Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğü merkez şantiyesi ile birlikte Andırın, Göksun, Afşin, Elbistan ve Pazarcık ilçelerinde bulunan bakım evlerinin de sürekli faaliyette olduğu ve bakım evlerindeki araç parkı ile bakım evlerinin bulunduğu ilçelere ve bu ilçelere yakın olan diğer ilçelere hizmet götürüldüğü, bu sayede ilçelere daha kısa sürede ve daha kaliteli hizmet sunulduğu bilgisini verdiler.Maraş Haber (Marashaber.com.tr)

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2014, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48