Köy Çiftliği 7. Şubesini Açtı

Başta Doğal Kahvaltılık ürünleri olmak üzere, Türkiye mizin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Tam Yöresel ve en Doğal Kahvaltılık ürünleri, köylerden ve ilk üreticinden aracısız olarak temin edip, müşterilerine kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunan Köy Çiftliği Firması 7. şubesini Cumhuriyet Mahallesinde açtı.

Köy Çiftliği
Köy Çiftliği 7. Şubesini Açtı

Başta Doğal Kahvaltılık ürünleri olmak üzere, Türkiye mizin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Tam Yöresel ve en Doğal Kahvaltılık ürünleri, köylerden ve ilk üreticinden aracısız olarak temin edip, müşterilerine Türk Kahvaltı Kültürüne uygun şekilde kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunan Köy Çiftliği Firması 7. şubesini Cumhuriyet Mahallesinde açtı. 

Yep yeni konsept ve özel olarak oluşturulan BAL ODASI VE BAHARAT ODASI ile müşterilerine hizmet sunmaya başladı. 

Yöresel ürünler ve Kahvaltı ürünlerinin binbir çeşitini barındıran yeni şubede, insanlar raflarlara bakmakta gözükünü alamıyorlar.

Köy Çiftliği SEO su Vahit KALAKENGER, yaptığı açıklamada; Hemşehrilerimize 1995 yılından bu yana, başta Doğal Kahvaltılık ürünleri olmak üzere, Türkiye mizin çeşitli bölgelerinden onlarca çeşit Tam Yöresel ve en Doğal Kahvaltılık ürünlerini, köylümüzden ve üreticimizden aracısız olarak temin ederek, müşterilerimize Türk Kahvaltı Kültürüne uygun şekilde kaliteli, doğal ve en ucuz haliyle sunduklarını,  müşterilerimizin bize verdiği güven, destek ve teveccühleri ile her geçen gün kurumsallaşarak büyüdüklerini ve 7. şubeyi açtıklarını ve kısa süre içerisinde de 8. Şubemiz ile halkımıza %100 doğal ve en iyi fiyat garantisi ile ucuz ürün satış hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti. 

Vahit KALAKENGER ayrıca; Köy Çiftliği markasının marka tescilli ürünleri olduğunu ve son zamanlarda Köy Çiftliği markamızın logosunu, ismini ve renklerini taklit ederek, aynı konsepte, yöresel ve kahvaltı adıyla işyerlerinin açıldığı müşahede ettiklerini, bu itibarla; firmalarının Köy Çiftliği markasıyla faliyet gösterdiğini, bu ismin dışında Köy Pazarı, Yöresel Çiftlik vb. logo, isim, ürün ve konsepteki taklit işyerleriyle ve buradan satılan ürünler ile herhangi bir bağlarının olmadığını belirttiler. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 17:19

Maraş Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
musa
musa - 2 ay Önce

Hayırlı olsun. Güzel ürünler var.

SIRADAKİ HABER

banner39

banner48