Başkan Hanefi Mahçiçek'ten Nurhak ve Elbistan İlçelerine Ziyaret

Başkan Hanefi Mahçiçek'ten Nurhak ve Elbistan İlçelerine Ziyaret

Başkan Hanefi Mahçiçek'ten Nurhak ve Elbistan İlçelerine Ziyaret
  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek
  “KAHRAMANMARAŞ’I EL BİRLİĞİYLE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ” 
  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerinin birbiriyle uyum içerisinde çalıştığını belirterek, “Kentimizi hep beraber el birliğiyle geleceğe taşıyacağız” dedi. 
  Kahramanmaraş Merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Ahmet Özdemir ile birlikte, ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi. Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Onikişubat İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde, istişarelerde bulunularak hizmet noktasında atılacak atımlar değerlendirildi. 
  Mahçiçek ve Özdemir’in ilk durağı Nurhak oldu. AK Parti Nurhak İlçe Başkanlığı’na seçilen Baki Kurt'a "hayırlı olsun” dileklerini ileten Mahçiçek ve Özdemir, bir süre partililerle sohbet etti. Ardından Elbistan’a geçen ikili, burada da Elbistan İlçe Teşkilatı ile buluştu. Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca ve teşkilat üyeleriyle görüşen Mahçiçek ve Özdemir gündeme ve 2015 genel seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 
  Mahçiçek ve Özdemir, daha sonra Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i makamında ziyaret etti. Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Güven, belediye çalışmaları ve gelecekteki projeleri hakkında bilgiler verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Göksun’a geçen Mahçiçek ve beraberindekiler, AK Parti Göksun İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, İlçe Başkanlığı’na seçilen Mehmet Akif Bolat ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Başkan Mahçiçek ve Özdemir, günün son ziyaretini AK Parti İl Başkanı Metin Doğan’a yaptı. İl Teşkilatına gelen heyet, başkanlığa yeniden seçilen Doğan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. 
  Mahçiçek ve Özdemir, ziyaretlerinin ikinci gününde ise Andırın, Türkoğlu ve Pazarcık ilçelerine gitti. Andırın’da Belediye Başkanı Baki Tezcan ve AK Parti İlçe Başkanı Şaban Avcı’yı ziyaret eden Mahçiçek, daha sonra Türkoğlu’na geçti. Burada da Belediye Başkanı Osman Okumuş’la istişarelerden bulunan heyetin son durağı ise Pazarcık oldu. Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı ziyaret edilerek, yapılacak hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. 
  Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mahçiçek, Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerinin ayrı bir güzelliği bünyesinde taşıdığını ifade etti. Mahçiçek, “Kahramanmaraş’ımız sahip olduğu tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile eşsiz şehirlerimizden bir tanesi. Burada görev yapan biz yerel yöneticiler ve AK Parti teşkilatlarının yegane amacı da sorumluluk alanlarımızı daha da kalkındırmak, güzelleştirmek ve geleceğe taşımak. Bu ziyaretlerimizle ise hem belediye başkanı arkadaşlarımızla, hem ilçe başkanlarımızla hem de teşkilatlarımızın birbirinden değerli üyeleriyle bir araya geldik, istişarelerde bulunduk. Çünkü biz, ortak aklın her türlü hizmeti daha da güzelleştireceğine inanıyoruz. Bu nedenle gezimizin oldukça verimli geçtiğini ifade edebilirim. Ben ziyaretlerimize eşlik eden başta İlçe Başkanımız Ahmet Özdemir olmak üzere, meclis üyelerimize ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine bizleri samimi bir ortamda konuk eden belediye başkanlarımıza ve ilçe başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu. 
  AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ise kongrelerini tamamlayan tüm ilçe teşkilatlarının 2015 seçimlerine hazır olduğunu belirtti. Özdemir, “Bu ziyaretlerde kongrelerini tamamlayan ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ dileklerimizi ilettik. Gördük ki tüm teşkilatlarımız artık genel seçimlere hazır. Bu güzel atmosfer içerisinde genel seçimlere ilişkin çalışmalarımıza hız vereceğiz. İnşallah bu seçimlerde partimizi rekor düzeyde bir oy oranıyla hem Türkiye’de hem de Kahramanmaraş’ta iktidara taşıyacağız” ifadelerini kullandı. 

Maraş Haber (Marashaber.com.tr)

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2015, 00:24

Maraş Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48