Valinin Cumhuriyet Duasına Herkes ‘amin’ Dedi

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Cumhuriyet Resepsiyonu’nda dünya döndükçe cumhuriyetin devam etmesi için dua etti. Vali Yerlikaya’nın dua ve temennisine salondakiler ‘amin’ dedi.Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıldönümü kutlamaları kapsamında,...

Valinin Cumhuriyet Duasına Herkes ‘amin’ Dedi
Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Cumhuriyet Resepsiyonu’nda dünya döndükçe cumhuriyetin devam etmesi için dua etti. Vali Yerlikaya’nın dua ve temennisine salondakiler ‘amin’ dedi.

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıldönümü kutlamaları kapsamında, Tekirdağ Valiliği tarafından Ramada Otel’de Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi. Vali Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya davetlileri kapıda karşıladı. Resepsiyona 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, kaymakamlar, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Konuşmasında muasır medeniyetler seviyesini yakalamak için çalıştıklarını ifade eden Vali Yerlikaya, “Biz önderimizin muasır medeniyetler hedefini şuan için 16. Sırada yakaladık. 23’den 16’ya yükseldik. Bekle bizi dünya ilk 3, ilk 2, ilk 1’de yer alacağız. Buna yürekten inanıyoruz. 90. yılımızı huzurla karşıladık” dedi.

Salona hitaben kürsüde dua eden Vali Yerlikaya, “Gelin hep birlikte bir dua edelim, temennide bulunalım atamız gibi. Dünya döndükçe yüce Türk milleti, gelecek neslimiz nice Cumhuriyet bayramlarını gururla huzurla esenlikle kutlamaya devam etsin inşallah” dedi.

Vali Yerlikaya’nın dua ve temennisine salondakiler ‘amin’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48