Temizlik Görevlisi Değil Polis

Kayseri Emniyet Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kurban pazarlarında yaşanabilecek olaylar için ilginç önlemler aldı.Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği...

Temizlik Görevlisi Değil Polis
Kayseri Emniyet Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kurban pazarlarında yaşanabilecek olaylar için ilginç önlemler aldı.

Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kurban pazarlarındaki denetimlerini artırdı. Emniyet Müdürlüğü geçtiğimiz yıllardan farklı olarak kurban pazarlarında ekiplerin sayısını artırdı.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde çalışan ekiplerin bazıları polis yeleği ile vatandaşları bilgilendiren broşürler dağıtırken, temizlik görevlisi, Milli Piyango satıcısı ve doğalgaz görevlisi kılığına giren sivil ekipler de pazarlardaki yerini aldı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hem kurban alacak vatandaşların hem de kurban satıcılarının mağdur olmaması için büyük çaba sarf ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER