Maraş Köy Çiftliği nden Yeni Şube Açılışı

köy çiftliği, maraş köy çiftliği, maraş köy pazarı, maraş kahvaltı köy çiftliği sakarya, köy çiftliği mimar sinan, köy çiftliği tekerek, köy çiftliği Necip Fazıl, köy çiftliği Mağralı, köy çiftliği Süleyman Şah, köy çiftliği Gaziantep, maraş organik ürünler, maraş doğal ürünler, maraş yöresel peynirler, maraş organik

Maraş Köy Çiftliği nden Yeni Şube Açılışı

Kahramanmaraş ta Özellikle süt ve süt ürünleri konusunda en çok bilinen firmalardan olan Maraş Köy Çiftliği firması büyümeye devam ediyor.

Müşterilerin talepleri üzerine İlimiz Süleyman Şah Mahallesinde de Şube açılışı yapacaklarını bildiren firma yetkilisi Vahit KALAKENKER; Çok heyacanlı olduklarını ve 7. şube olarak Kahramanmaraş ımızın güzide semtlerinden Süleyman Şah mahallesinde de vatandaşlarımızı hizmet vermekten muttuluk duyacaklarnı belirtti.


Kalakenger açıklamasında; Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile birlikte ürün gamını çeşitlendirmek amacıyla Kahramanmaraş ve Gaziantep ’te çok sayıda şubesi müşterilerimize hizmet vermeye devam ettiklerini, En önemli özelliğimiz, çoğunluğunu köy üreticimizden aldığımız % 100 doğal ve organik ürünlerimizi en ucuz ve en kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunmak olduğunu söyledi.

Daha çok müşterimize doğal ve organik ürünleri buluşturmak amacıyla özverili bir şekilde hizmet vermek amacıyla var gücümüzle çalışmakta olduklarını belirttiler. 

Maraş Haber (Marashaber.com.tr)

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 16:52

Maraş Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Durmuş
Durmuş - 4 ay Önce

Hakikaten yöresel ürünlerin en iyisinin bulunduğu bir yer.

Musa
Musa - 3 ay Önce

Hayırlı olsun. Ucuz ürünleri var.

SIRADAKİ HABER

banner39

banner48