Cumhuriyet Kutlamalarında Evlenme Teklifi

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bir genç Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının gerçekleştirildiği törende binlerce vatandaşın önünde sahneye çıkarak sevdiği kıza evlenme teklif etti.Bandırma Belediyesi, Kent konseyi ve ADD tarafından gerçekleştirilen...

Cumhuriyet Kutlamalarında Evlenme Teklifi
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bir genç Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının gerçekleştirildiği törende binlerce vatandaşın önünde sahneye çıkarak sevdiği kıza evlenme teklif etti.

Bandırma Belediyesi, Kent konseyi ve ADD tarafından gerçekleştirilen ve Ordu caddesi üzerinden yürüyüş ile başlayan kutlama korteji Cumhuriyet meydanına girdi. Burada okunan İstiklal Marşı’nın ardından gerçekleştirilen konuşmalar sonrasında kurulan bir anda sahneye çıkan Erol Küçük o esnada kutlamalara katılan sevgilisi Dilara Ayan'a evlenme teklifinde bulundu. Vatandaşların ve program sunucusunun şaşkın bakışları arasında mikrofona gelerek Ayan'ı sahneye davet eden Küçük yanında getirdiği bir buket çiçek içerisinden tek taş yüzüğü çıkararak evlenme teklifinde bulundu. Binlerce vatandaşın önünde evlenme teklifi alan Dilara Ayan teklifi kabul etti. Erol Küçük yanında getirdiği yüzüğü evlenme teklifinin kabul edilmesinin ardından Dilara Ayan'ın parmağına taktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48