Bursa’da Cumhuriyet Resepsiyonu

29 Ekim Cumhuriyet'in ilanının 90. yıldönümü kutlamaları kapsamında Bursa Valiliği tarafından Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi.Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) düzenlenen etkinlikte Vali Münir Karaloğlu eşi Sevim Karaloğlu...

Bursa’da Cumhuriyet Resepsiyonu
29 Ekim Cumhuriyet'in ilanının 90. yıldönümü kutlamaları kapsamında Bursa Valiliği tarafından Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) düzenlenen etkinlikte Vali Münir Karaloğlu eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte misafirleri karşıladı. Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, eşleriyle birlikte katıldı.Askeri ve mülki erkanın yanı sıra STK temsilcisi katıldı. Vali Karaloğlu, salonun kapısında eşiyle birlikte tebrikleri kabul etti. Vali Karaloğlu, davetlilerle tek tek ilgilendi.

Konserlerin ardından Vali Karaloğlu, Tümgeneral Saldık ve Başkan Altepe sahneye getirilen "Cumhuriyet pastasını" kesti. Misafirler daha sonra "Memleketim" şarkısına ellerindeki bayrakları sallayarak eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48