Boğazdaki Havai Fişek Gösterisi Nefes Kesti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul Boğazında havai fişek, ses ve ışık gösterisi yaptı. Yapılan gösteriye İstanbul halkı büyük gösterdi.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet...

Boğazdaki Havai Fişek Gösterisi Nefes Kesti
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul Boğazında havai fişek, ses ve ışık gösterisi yaptı. Yapılan gösteriye İstanbul halkı büyük gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı’nın 90’ınci yılını büyük bir coşkuyla kutladı. Büyükşehir, Boğaziçi köprüsü ile kız kulesi arasında başlatılan havai fişek ve ışık gösterisini vatandaşlar Ortaköy’de izledi. Saat 19.45’te başlayan gösteriyi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş da izledi. Ortaköy’e özel bir yatla gelen Kadir Topbaş, kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından havai fişek butonuna basan Topbaş, geri sayımı başlattı. 5 dakikalık geri sayımdan sonra Topbaş ile vatandaşlar görsel şöleni izledi.

Ellerindeki Türk bayraklarıyla Ortaköy Meydanı’na gelen vatandaşlar, gösteriyi cep telefonlarıyla kaydetti. Gösteriye ailesiyle beraber gelen vatandaşlar çok güzel bir gösteri olduğunu cumhuriyete de yakışanın bul olduğunu ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48