Başbakanın Karşısında Yarışacaklar

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen münazara yarışmasında finale kalan Bursa ve İstanbul gençlik kolları üyeleri, final karşılaşmasını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı programda yapacak.AK...

Başbakanın Karşısında Yarışacaklar
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen münazara yarışmasında finale kalan Bursa ve İstanbul gençlik kolları üyeleri, final karşılaşmasını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı programda yapacak.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 81 il teşkilatından üyelerin iştirakiyle düzenlenen münazara yarışmasında final heyecanı yaşanıyor. İller arası münazara yarışmasının finalistini belirleyecek olan yarı finalin ikinci etabına Bursa gençlik kolları teşkilatı ev sahipliği yaptı. İl gençlik kollarının katıldığı programı AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Vekili Emre Çalışkan ve Ar-Ge Başkanı Mustafa Tahir Öksüz de takip etti. ODTÜ münazara topluluğunun jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın ikinci etabında Bursa, Hatay, Erzincan, Diyarbakır, Mardin, İzmir, Antalya, Çorum ve Kırklareli ekipleri 2 gün boyunca beyin jimnastiği yaptı.

Kıyasıya geçen mücadelede finale adını yazdıran Bursa ekibi, önümüzdeki günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı finalde İstanbul teşkilatı ile karşılaşacak. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Tarık Kaderli, yarışmanın kişisel gelişim açısından çok faydalı olduğunu belirterek, "Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan da birçok münazara faaliyetinde üstün başarılara imza attığını biliyoruz. Münazara yarışmaları, kişilerin fikrini savunabilme, inandırıcılık kabiliyetini geliştirme, araştırma beceresini artırma konusunda önemli katkısı var. Bu bir beyin sporudur. Yarışmada ter döken herkese teşekkür ederiz" dedi.

Münazara yarışmasının finalinin yapılacağı yer ve tarih önümüzdeki günlerde belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48