Balıkçı Ağına 1.5 Tonluk Jaws Takıldı

Yalovalı balıkçı Mehmet Erkorkmaz tarafından yakalanan 5 metre boyunda ve 1.5 ton ağırlığındaki dev köpekbalığı görenleri şaşkına çevirdi.Avlanmak üzere Marmara denizine açılan Yalovalı balıkçı Mehmet Erkorkmaz ağlarına büyük...

Balıkçı Ağına 1.5 Tonluk Jaws Takıldı
Yalovalı balıkçı Mehmet Erkorkmaz tarafından yakalanan 5 metre boyunda ve 1.5 ton ağırlığındaki dev köpekbalığı görenleri şaşkına çevirdi.

Avlanmak üzere Marmara denizine açılan Yalovalı balıkçı Mehmet Erkorkmaz ağlarına büyük bir balığın takıldığını fark etti. Ağları çeken balıkçı dev köpekbalığı ile karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı. Ağları tekneye çekemeyen balıkçı ağlarda takılı balıkla birlikte Yalova'ya döndü. Bu esnada ölen balık kuyruğundan önce tekneye ardından da karaya çekildi. 5 metre büyüklüğündeki ve 1.5 ton ağırlığındaki dev balık görenleri şaşkına çevirdi. Balığın ağzındaki dev dişler ise herkese korku yaşattı. Balıkçılar Kooperatifinde toplanan vatandaşlar balığın görüntüsünü çekmek için adeta birbirleri ile yarışırken balığın istanbul'a satılacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER