Bakan Eroğlu, Bakanlığının Bütçesini Bozüyük'te İmzaladı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bilecik programı sonrasında Bozüyük Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Eroğlu, ziyareti sırasında kurmayları tarafından Bakanlığının bütçesi önüne getirilince, "11 milyar 940 milyon 657...

Bakan Eroğlu, Bakanlığının Bütçesini Bozüyük'te İmzaladı
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bilecik programı sonrasında Bozüyük Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Eroğlu, ziyareti sırasında kurmayları tarafından Bakanlığının bütçesi önüne getirilince, "11 milyar 940 milyon 657 bin TL'ye imza atıyorum. Tesadüfen buraya denk geldi. Bozüyük ne kadar bereketli bir yer" dedi.

Ziyarette ilk olarak Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı tarafından Bakan Veysel Eroğlu'na belediyenin çalışmalarının yer aldığı bir brifing verildi. Bakan Eroğlu, brifing sonrası yaptığı konuşmada, Bozüyük çok güzel ve tarihi bir ilçemiz. Hakikaten kısa zamanda büyük işler başaran birini sorarsanız, ben Başkanımı gösteririm. Hakikaten kısa zamanda alt yapıdan parklara kadar büyük işlere imza attı. Sayın Başkan Bozüyük için çok büyük bir kazanç. Her yerde bu sözü söylemeyiz. Başkanımızda gerçekten istikbal var. Bir çok büyükşehir de Diğer muhalefet parti belediyelerinin yer aldığı yerlerde bu hizmetler yok. Muhalefet Partili Büyükşehirler ile Bozüyük'ü mukayese edin, 3-4 yılda bu hizmetleri yapamayan belediyeler var. Hakikaten Başkanımızı tebrik ediyoruz. Bugünkü açılış merasiminde Bozüyük'ün de koca dere ıslah çalışmasının açılışı yapıldı. Dodurga Kızılçam mevkii ile ilgili bir temel atıldı. Sizin bizimle alakalı bir atık suyunuz kalmış, Gerisini yapmışsınız, hayırlı olsun. Bozüyük'te gerçekten sevilen bir başkan olarak isim yapmışsınız. Onun içinde ayrıca tebrik ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER