Osb Başkanı Nakıboğlu’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, milletimizin sahip olduğu cumhuriyet, demokrasi ve birlik-beraberlik gibi değerlerinden büyük güç...

Osb Başkanı Nakıboğlu’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, milletimizin sahip olduğu cumhuriyet, demokrasi ve birlik-beraberlik gibi değerlerinden büyük güç alarak yarınlara daima umutla baktığını söyledi.

Nakıboğlu, büyük mücadelelerle kazanılan cumhuriyetin bize atalarımızdan kalan en güzel miras olduğunu ve her geçen gün değerinin daha iyi anlaşıldığını belirtti.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nakıboğlu, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin ilan edildiği 29 Ekim tarihi, hepimiz için çok özel ve gurur dolu bir gündür. Çok büyük mücadelelerle elde edilen kazanımlar, ancak aynı kararlılık ve sahiplenme ile korunmak ve yaşatılmak zorundadır. Bu görev bize miras kaldığı gibi, bizden de sonraki nesillere ulaşacaktır.

Türkiye, eğitimden sağlığa, sanayileşmeden altyapıya, siyasetten ekonomiye her alanda önemli atılımlar gerçekleştirdi. Cumhuriyetin ruhundan aldığımız güçle üretim ve ihracatla ülkemiz ekonomisine katkılarımızı ve istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz. Tüm halkımızın barış, sevgi, kardeşlik ve özgüven içinde yaşamasını diliyor, milletimizin bayramını kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48