Gtb Başkanı Tiryakioğlu Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Cumhuriyet’in 90. kuruluş yıldönümünü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.Kuruluşunun 90. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanan Cumhuriyet’imizin 90 yıl...

Gtb Başkanı Tiryakioğlu Cumhuriyet Bayramını Kutladı
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Cumhuriyet’in 90. kuruluş yıldönümünü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kuruluşunun 90. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanan Cumhuriyet’imizin 90 yıl içerisinde dünyanın önde gelen devletlerarasındaki yerini aldığını ifade eden Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tiryakioğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyetin kazanımları ülkemizin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli rol oynayarak bu gün Türkiye’nin dünyanın en saygın devletleri arasında yerini almasını sağlamıştır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarıyla Cumhuriyetin kurulmasında emeği geçenleri rahmetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümü hazırlıkları kapsamında bizler de Gaziantep Ticaret Borsası’nın uluslararası arenada dünyanın önde gelen borsaları arasındaki yerini alabilmesi yönünde önemli çalışmalara imza atıyor, borsamızın dinamik bir yapıyla gelecekte gerek ülkemize gerekse üyelerine daha iyi hizmetler gerçekleştirmesi yönünde girişimlerimizi sürdürüyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde nice 90. yıl diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48