Ak Parti’de Kutlama Bayramın 2. Gününde

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, karşılıklı saygı, sevgi, hoşgörü ve sosyal yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı ülke genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de huzur ve güven içinde kutlayacaklarını...

Ak Parti’de Kutlama Bayramın 2. Gününde
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, karşılıklı saygı, sevgi, hoşgörü ve sosyal yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı ülke genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de huzur ve güven içinde kutlayacaklarını söyledi.

Kurban Bayramı’nın ikinci günü 16 Ekim 2013 Çarşamba tarihinde saat 11.00’da AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni yapılacağını belirten Uzer, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile birlikte bayramlaşmayı il binamızda bayramın ikinci günü yapacağız. Saat 11.00’da başlayacak olan bayramlaşma törenimize tüm Gazianteplileri bekliyoruz” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Uzer, bayram günlerinin, milletin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler olduğunu ifade etti.

Uzer, “Bu günler el ele, gönül gönle verip huzurla, birbirimizi sevgi ve saygı ile kucaklayarak ülkemizin uygarlık yolunda mutlaka ulaşacağı parlak ve mutlu geleceğe ulaşmasında kenetlenmemizi sağlayacaktır. Bu düşünceyle idrak edeceğimiz Mübarek Kurban Bayramı’nın İslam alemine, Milletimize ve Gaziantepli vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini diliyor, bütün hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER