Neoplus’ta Bayram Keyfi

Eskişehirli çocuklar, kendileri için hazırlanan atölye çalışmaları ile bayramın keyfini NeoPlus’ta yaşayacak.Konuyla alakalı Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Dört gün...

Neoplus’ta Bayram Keyfi
Eskişehirli çocuklar, kendileri için hazırlanan atölye çalışmaları ile bayramın keyfini NeoPlus’ta yaşayacak.

Konuyla alakalı Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Dört gün boyunca sürecek etkinlikler ile çocuklar eğlenerek el becerilerini geliştirecekler. Birinci günü sevimli maskot NeoMi ile fotoğraf çekilerek eğlenecek çocuklar, ikinci gün keçe ile bayram süsleri, üçüncü gün şeker sepeti atölyesi ve son günü ise bayram kesesi ve kurdele süsleme atölye çalışmalarına ücretsiz olarak katılabilecekler” denildi.

5 Ekim’de başlayan ve Eskişehirliler tarafından yoğun ilgi gören Deniz Canlıları Sergisi’nin de bayram boyunca gösterime açık olacağı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Tüdav eğitmenleri tarafından her gün 12:00-20:00 saatleri arasında saat başı başlayan eğitim seanslarında çocuklar, birebir boyutundaki kaşalot, ispermeçet balinası, yavru kaşalot, pilot balinası, siyah yunus, grampus, afalina, mutur, fok ve yavrusu, çizgili yunus gibi şişme deniz canlıları ile tanışacak.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER