Mhp Eskişehir İl Başkanı Sezer’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.Sezer, tarih boyunca hürriyetine düşkün olarak yaşamış olan milletimizin, dünya tarihinde eşine ender rastlanır...

Mhp Eskişehir İl Başkanı Sezer’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Sezer, tarih boyunca hürriyetine düşkün olarak yaşamış olan milletimizin, dünya tarihinde eşine ender rastlanır büyük bir destan yazarak Kurtuluş Savaşı’nı kazandığını ve yeni bir dirilişin simgesi olan Cumhuriyet’i bizlere armağan ettiğini kaydetti. Sezer mesajında, “90.Kuruluş yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet, yüce milletimizin her türlü yokluk ve imkânsızlıklar içerisinde olmaz denilenleri başardığı, hürriyet ve istiklal aşkıyla gösterdiği kahramanlığın unutulmaz bir eseridir. Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, kabiliyetli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Bu anlamı büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyorum. Türk Milletinin bazı kutsal değerlerinin tartışıldığı günümüzde bu kutsal değerlerimize ve Cumhuriyete sahip çıkacağımıza bir kez daha söz verirken büyük Türk Milletimizin ve Eskişehir halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48