Karakuş Güven Tazeledi

Eskişehir Umudun Çocukları Engelliler Dayanışma Yardımlaşma ve Bilinçlendirme Derneği'nin 2. Olağan Kongresi dernek binasında gerçekleşti.Gündemdeki maddelerin sırasıyla görüşüldüğü kongrede, derneğin başkanlığını yapan Gülcan...

Karakuş Güven Tazeledi
Eskişehir Umudun Çocukları Engelliler Dayanışma Yardımlaşma ve Bilinçlendirme Derneği'nin 2. Olağan Kongresi dernek binasında gerçekleşti.

Gündemdeki maddelerin sırasıyla görüşüldüğü kongrede, derneğin başkanlığını yapan Gülcan Karakuş, tekrar oy çokluğu ile yeniden başkan seçildi. Yüzde 70 katılımla gerçekleşen kongrede yeni Asil Yönetim Kurulu, Gülcan Karakuş, Kemal Akgün, Satı Şahan, Güler Eren, Berrin Çakır'dan, Yedek Yönetim Kurulu, Devrim İnan, Suzan Uyar, Sibel Turan, Nazife Pekin, Duriye Ayvaz'dan, Asil Denetim Kurulu ise Mehmet Cengiz Toper, Bülent Eroğlu ve Nurşen Durgut'tan oluştu.

Oylama sonucunda ikinci kez başkan seçilen Gülcan Karakuş, yaptığı açıklamada, "Üyelerimiz bize tekrar güven duyarak bizi yönetime getirdiler. Allah'ın izniyle üyelerimize kendi imkanlarımız oranında yardımcı olacağız. Üyelerimize yardımcı olabilmek için yönetim kurulumuzla birlikte el birliği ile çalışacağız. Engelli bireylerimizin topluma kazandırılması herkesin ortak görevidir. Toplumun da engelli bireylere sahip çıkmasını istiyoruz. Üyelerimizin yüzde 80'i zihinsel engelli kardeşlerimizdir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER