Karacan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Harun Karacan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.Karacan, aziz milletimizin bin bir yokluk ve yoksunluğa rağmen, büyük...

Karacan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Harun Karacan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Karacan, aziz milletimizin bin bir yokluk ve yoksunluğa rağmen, büyük bir mücadele ile kurduğu Cumhuriyetimizin 90. yıldönümüne ulaşmanın gururunu yaşandıklarını kaydetti. Karacan mesajında, “Yaşadığımız savaşlar ve zorlukların ardından kurulan Cumhuriyetimiz milletimize verilen en önemli ve anlamlı armağanlardandır. Yüreği bu topraklar için çarpan her vatandaşımıza düşen görev ise, atalarımızın kanları ve canları pahasına kurduğu, bugünlere getirdiği ülkemizi daha müreffeh ve güçlü olarak evlatlarımıza emanet bırakmaktır. En büyük gayemiz birlik ve beraberlik içinde, şehrimizi ve ülkemizi geleceğe taşımak olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48