Esogü İibf Yeni Öğrencileri İçin Kulüpler Şenliği

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF)’nin, 2013-2014 eğitim öğretim yılında kayıt yaptıran yeni öğrenciler için kulüpler şenliği düzenlendi.Yeni öğrencilerinin fakülteye ve üniversiteye uyumunu...

Esogü İibf Yeni Öğrencileri İçin Kulüpler Şenliği
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF)’nin, 2013-2014 eğitim öğretim yılında kayıt yaptıran yeni öğrenciler için kulüpler şenliği düzenlendi.

Yeni öğrencilerinin fakülteye ve üniversiteye uyumunu kolaylaştırmak için organize edilen 2 günlük oryantasyon programı kapsamındaki şenlik, ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Tekin Salonu’nun fuayesinde düzenlendi. Öncelikle İİBF Dekanlığı’na bağlı 11 öğrenci kulübü ile yeni öğrencileri bir araya getirmeyi amaçladığı belirtilen şenliğin; öğrencilerin kendi aralarında kaynaşmalarını ve hocaları ile tanışmalarını sağlamayı da amaçladığı ifade edildi. Kurdukları birbirinden renkli stantlarda yeni arkadaşlarına kendilerini tanıtan kulüp üyesi öğrenciler, düzenlenmesinden memnuniyet duyduklarını belirttikleri şenliğin geleneksel hale gelmesi dileğinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48